Wynajęcie nowej hali stalowej w Łodzi

Szwagier prowadził własną firmę i powodziło mu się dobrze. Wiele razy go odwiedzałem i pytałem co zrobił, że tyle zyskał a on opowiadał mi wszystko z najdrobniejszymi szczegółami. Wtedy właśnie i ja zdecydowałem się na własną firmę, bo czułem się na siłach, żeby ją poprowadzić.

Hala stalowa wynajęta na dogodnych warunkach

hale stalowe w ŁodziMiałem pomysł, starałem się także o dofinansowanie, jednak póki co nie posiadałem własnej hali stalowej. Kupno nie wchodziło w grę, bo wiązało się to ze zbyt wysokimi kosztami. Jedynym wynajęciem było wynajęcie hali i zacząłem przeglądać oferty. Zainteresowały mnie dostępne nowe hale stalowe w Łodzi, które były do wynajęcia. Metraż jednej z nich zdecydowanie mi odpowiadał i zadzwoniłem do jej właściciela, żeby dopytać o szczegóły. Spotkanie miało miejsce już następnego dnia i odbyło się w hali stalowej, którą planowałem wynająć. Od razu lokalizacja mi przypadła do gustu, ponieważ był to park przemysłowy, gdzie znajdowało się mnóstwo firm a dojazd był łatwy. Dokładnie obejrzałem halę stalową i zdecydowałem się wynająć, ponieważ spełniała ona wszystkie moje wymagania. Cena najmu, którą chciał właściciel była nieco wysoka i dałem mu do zrozumienia, że nie stać mnie na taki wydatek. Właściciel hali po chwili namysłu zdecydował się pójść mi na rękę i wynająć tę halę na dogodnych dla mnie warunkach. Ucieszyłem się i od razu podpisałem z tym człowiekiem umowę najmu na dwa lata z góry. Jestem przekonany, że umowa po tym czasie i tak zostanie przedłużona.

Wszystko udało mi się sprawnie zorganizować i zanim się obejrzałem, to moja firma zaczęła działać. Pierwszych klientów podesłał do mnie szwagier, ale wiedziałem, że sobie i tak będę świetnie radził, ponieważ oferowałem produkt z najwyższej półki a to było ważne.