Wynajem aut dla klientów

Auto osobowe może i mieliśmy w naszej firmie, ale za każdym razem mieliśmy jakiś problem. Wiedziałem, że warto będzie skorzystać z opcji wynajmowania samochodów. Mój szef z tego, co pamiętam bardzo sceptycznie do tego tematu podchodził i w sumie nie ma się co dziwić – był to człowiek starej daty, który nie do końca wiedział i ufał takim firmom.

Samochody do wynajęcia

wypożyczalnia samochodów w ŁodziJa jednak jak się dowiedziałem, że są takie potrzeby od razu stwierdziłem, że warto będzie skorzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych, która posiadała bardzo fajne opinie w Internecie. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi była idealnym miejscem dla mnie. To właśnie tam można sprawdzić, czy samochody utrzymane są w dobrym stanie, czy jeżdżą dobrze, ale i czy sprawdzają się świetnie w różnych warunkach pogodowych. Ekonomiczne jeżdżenie w przypadku aut dostawczych również ma jakieś znaczenie, gdyż nasza firma pracowała z wieloma firmami zagranicznymi, więc musieliśmy zadbać o odpowiednią optymalizację kosztów. Jak tylko zacząłem kontaktować się z wypożyczalnią samochodów dostawczych podpowiedziała mi parę samochodów, które dopiero co wzięła w leasing, więc były to auta zupełnie nowe, które bardzo dobrze się sprawdzały podczas trasy. Mając to na uwadze nie zamierzałem dłużej czekać. Chciałem przede wszystkim skorzystać z opcji wynajmu, aby szef nie suszył mi głowy już o to, że brakuje mu samochodów do pracy. Kierowców mieliśmy faktycznie sporo i każdy z nich posiadał odpowiednie kwalifikacje.

Jednak wiedzieliśmy, że wypożyczalnia samochodów osobowych będzie musiała nam zaproponować jakieś świetnie warunki, gdyż szef też chciał na tym oszczędzić. Mówiłem mu jednak od zawsze, że wynajem samochodów dostawczych nie jest taki łatwy i na pewno trzeba będzie trochę czasu spędzić w firmie, aby wszystkie formalności podpisać i ogarnąć.