Wynajmowanie hal namiotowych

W okresie letnim, bardzo wiele osób organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe na świeżym powietrzu. Podobnie z targami i festynami organizowanymi przez różne firmy. Bardzo trudno jest jednak przewidzieć pogodę, jaka będzie panować konkretnego dnia, a nawet jeśli nie będzie padał deszcz, to żarzące słońce może być uciążliwe dla gości.

Hale namiotowe na każdą okazję

hale namiotowe wynajemW związku z tym, nasza firma wyszła naprzeciw potrzebom klientów i rozszerzyła swoją działalność. Teraz, oprócz budowania różnej wielkości hal z tworzywa sztucznego do uprawy roślin, w naszej ofercie mamy różnej wielkości hale namiotowe wynajem. Takie przekrycia doskonale sprawdzą się podczas organizowanych w sezonie letnim różnego rodzaju uroczystości rodzinnych. Niejednokrotnie wynajmowaliśmy halę osobom, które organizowały duże wesela nawet na trzysta osób. Bardzo dużo zamówień pochodzi znad morza, ponieważ wiele firm właśnie na plaży chce zorganizować swoją konferencję lub integrację pracowników z oddziałów znajdujących się w różnych miastach Polski. W zależności od potrzeb klienta oferujemy hale surowe, które są po prostu przekryte białym tworzywem PCV, jednak mamy również gale z zadaszeniem wykonanym z tworzywa przezroczystego. Ściany naszych hal można w każdej chwili zdemontować, więc jeśli pogoda jest ładna i chcemy, aby pomieszczenie było przewiewne wystarczy je zwinąć i podpiąć rzepami do stelażu.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze surowy wygląd hali jest pożądany przez klienta. Dlatego oprócz samych konstrukcji hal mamy w ofercie również różnego rodzaju dekoracje dopasowane do charakteru imprezy. Największą popularnością cieszą się materiałowe przesłony wykonane z tiulu. Materiał ten jest lekki i przewiewny i możemy go dowolnie upinać tworząc ciekawe i wyjątkowe aranżacje.