wypożyczalnia namiotów

Wypożyczalnia namiotów dobrym interesem

Dosyć długo pracowałam z jednym chłopakiem. Jednak pewnego dnia przyniósł do pracy wymówienie i powiedział nam wszystkim, że zaczyna swoją własną działalność.

Popularna wypożyczalnia namiotów – biznes

wypożyczalnia namiotówWszyscy byliśmy bardzo zdziwieni bo kolega nikomu nic nie mówił na ten temat, że ma zamiar odejść z pracy i założyć coś swojego. Oczywiście podoba mi się to, że potrafił zaryzykować i otworzyć swój własny biznes. Zastanawialiśmy się w pracy co takiego może teraz robić. Wszyscy obstawialiśmy, że będzie to coś związanego z informatyką bo kolega z zawodu jest właśnie informatykiem. Byliśmy bardzo dalecy od prawdy. Koleżanka spotkała przypadkowo kolegę w sklepie i okazało się, że prowadzi teraz wynajem namiotów weselnych razem ze swoim szwagrem. Nic na ten temat nie wiedzieliśmy jak taka wypożyczalnie namiotów może działać, dopiero koleżanka z pracy opowiedziała nam, że jej siostra w takim namiocie miała wesele. Taki wynajem namiotów na różne imprezy w plenerze jest teraz coraz bardziej popularny i tańszy na pewno od standardowego wynajmu sali. Podobno kolega prowadzi też wynajem hal namiotowych, czyli tak na dobrą sprawę jest to dosyć duża inwestycja. W końcu kupno takich namiotów czy tym bardziej hal namiotowych musi wiązać się z dużymi kosztami. Kolega podczas tego przypadkowego spotkania w sklepie opowiedział koleżance, że teraz jest bardzo szczęśliwy. Opowiadał, że w końcu robi to co lubi i sprawia mu to przyjemność i przynosi jeszcze zyski. Czyli taka popularna wypożyczalnia namiotów okazała się dobrym pomysłem na interes.

Rzeczywiście mało słyszy się o takich miejscach, a widocznie jest na to zapotrzebowanie. Szkoda tylko, że kolega nie powiedział w pracy wcześniej, że planuje odejść. Po prostu byśmy zrobili mu jakieś spotkanie pożegnalne i wręczyli jakiś pamiątkowy prezent.