Zabieram syna do dobrego dentysty

Mój syn bardzo boi się dentysty i mam spore problemy, by go namówić na wizytę. Zauważyłam ostatnio, że trzeba się za niego porządnie zabrać o postanowiłam znaleźć placówkę, która jest szczególnie przyjazna dla takich dzieci, które się boją dentysty.

Wizyta u dobrego dentysty była przyjemna dla syna

dobry dentysta z CzęstochowyMoja znajoma z pracy wychowuje czwórkę dzieci i na pewno wie, gdzie przyjmuje taki dobry dentysta z Częstochowy, żebym mogła do niego zaprowadzić syna. Wyjaśniłam jej, że Jasiek panicznie boi się borowania i potrzebne jest mi sprawdzone miejsce. Znajoma od razu dała mi namiar na placówkę, gdzie przyjmuje dobry dentysta z Częstochowy i powiedziała, żebym koniecznie tam zarejestrowała syna. Zapisałam go na piątek po godzinie siedemnastej. Mój syn nie miał o niczym pojęcia, ponieważ chciałam uniknąć niepotrzebnej awantury w domu. W piątek rano mu powiedziałam, że idziemy do przychodni, gdzie przyjmie go dość dobry dentysta z Częstochowy i Jasiek jakby się ucieszył. Przyznał mi się wtedy, że bardzo go boli ząb i chciałby już coś z tym zrobić. Byłam zadowolona i dumna z jego postawy. W drodze do dentysty widziałam, że Jasiek się denerwuje, ale wyjaśniłam mu do jakiego miejsca jedziemy i na pewno mu się tam także spodoba. Już w poczekalni zauważyłam, że jest mnóstwo zabawek dla dzieci. Miały im umilić czas podczas oczekiwania na swoją kolej. Jasiek jednak został przyjęty od ręki, ponieważ stawiliśmy się na czas. Do gabinetu wszedł sam. Powiedziałam, że jest dorosłym mężczyzną i tak ma się zachować.

Jasiek z gabinetu wyszedł uśmiechnięty i już wiedziałam, że wszystko jest dobrze. Powiedział, że będzie chciał tutaj znowu przyjść a ząbek na reszcie przestał go boleć. Dobrze, że znajoma dała mi namiar na tego stomatologa, bo nam pomógł.