coccinelle torebki

Zakupy z mamą i coccinelle torebki

Zakupy z moją mamą są dosyć ciężkie. Po prostu najgorsze jest to, że mamie podoba się niemal wszystko. A gdy ja przymierzam jakieś rzeczy to zawsze we wszystkim wyglądam dobrze. Wiem, że mama jest osobą niezwykle ciepła i serdeczną. Jednak nie ma w sobie nic krytycyzmu.

Coccinelle torebki jako prezent dla mamy

coccinelle torebkiOczywiście jest wiele sytuacji, gdy cieszę się z tego, że mama właśnie taka jest. Jest przede wszystkim bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Jednak są momenty gdybym chciała żeby w końcu tupnęła nogą, że jej się coś nie podoba i tyle. Chciałam kupić sobie włoskie sukienki, zresztą chciałam żeby mama sobie także coś wybrała. Dostałam dość dużą premię w pracy i chciałam zaszaleć na zakupach. Zresztą w jakiś sposób chciałam się także odwdzięczyć mamie chociażby przez kupienie czegoś nowego. Wiedziałam, że bardzo lubi się stroić. Zawsze interesowała ją luksusowa odzież damska, na która teraz niekoniecznie było ją stać. Kupiłam już dla nas modne coccinelle torebki i to miał być prezent dla mamy na zbliżające się imieniny. A dziś chciałam kupić jej jakąś sukienkę, no w każdym razie jakąś rzecz, którą trzeba będzie przymierzyć. Te włoskie ubrania damskie podobały się mamie najbardziej. Zresztą wyglądała w nich naprawdę bardzo dobrze. Także szybko wybrałyśmy sukienkę dla niej. Była bardzo szczęśliwa. Oczywiście nie chciała żebym za nią płaciła, ale wiedziałam że w głębi serca cieszy się, że dostaje taki właśnie prezent od córki. Ja stwierdziłam że zamówię coś przez moda włoska sklep internetowy, tam było trochę taniej. A ja potrafiłam kupić sobie coś bez mierzenia.

No taka już byłam, że po prostu często nie mierzyłam ubrań. Oczywiście czasem tego żałowałam gdy w końcu okazało się po przymiarce, że coś jest nie tak. Wtedy jeśli była taka możliwość to zwracałam oczywiście daną rzecz.