Zamówienie drukarki dla klienta

Sklep postanowiłem otworzyć dlatego, że udało mi się nawiązać kontakt z jednym z najlepszych producentów drukarek. Wcześniej nie zamierzałem zajmować się handlem, jednak po rozmowie z tym producentem doszedłem do wniosku, że był to idealny pomysł na szybki i pewny zysk.

Klient zainteresowany konkretną drukarką

drukarka dymoPo wielu latach prowadzenia sklepu z drukarkami nawiązałem współpracę z różnymi producentami, którzy oferowali doskonałe urządzenia. Do mojego sklepu przychodzili różni klienci, ale jeden pojawiał się wyjątkowo często. Był to poważny przedsiębiorca, który miał ogromną firmę i kilka filii w całym kraju. Regularnie kupował u mnie drukarki i zawsze wracał, ponieważ był zadowolony. Kiedy pojawił się w moim sklepie ostatnim razem, to pytał czy dostępna była drukarka dymo, ponieważ chciał kupić ją dla własnego użytku. Znałem ten model drukarki i nie dziwiłem się, że właśnie on zainteresował tego klienta. Nie chciałem odesłać go z kwitkiem, dlatego zaoferowałem, że sprowadzę dla niego tę konkretną drukarkę. Klient zgodził się poczekać i zaznaczył, że wróci do mnie za trzy dni. Niewiele miałem czasu na ściągnięcie tej drukarki, ale na szczęście wiedziałem, od kogo ją zamówić. Jeden z moich dostawców oferował te konkretne drukarki i od razu się do niego zgłosiłem. Na stanie została mu ostatnia sztuka i od razu ją zarezerwowałem. Wiele osób kupowało te drukarki i dlatego została ostatnia sztuka. Drukarka dotarła do mojego sklepu w czwartek po południu.

Klient, który chciał kupić tę drukarkę przyszedł do mojego sklepu w piątek z samego rana. Był zadowolony, że udało mi się zamówić dla niego tę drukarkę. Cena nie miała dla niego żadnego znaczenia, bo nawet nie chciał, abym wydawał mu resztę. Wyszedł z mojego sklepu zadowolony.