tworzenie aplikacji mobilnych

Zastępstwo w tworzeniu aplikacji mobilnych

Z czym wam się kojarzy słowo zastępstwo? Mi na myśl od razu przychodzi zastępstwo w szkole. Już wam tłumaczę. Często jest tak, że w szkole jakiś nauczyciel może zachorować lub z innych usprawiedliwionych powodów może nie przyjść do pracy.

Tworzenie aplikacji mobilnych to moje zajęcie

tworzenie aplikacji mobilnychWtedy uczniowie się bardzo cieszą, że będą mieć odwołane zajęcia. Ale dyrektor jak zawsze chce jak najlepiej dla uczniów, więc organizuje zastępstwo za nieobecnego nauczyciela. Stara się aby zastępca uczył takiego samego przedmiotu. Ale czy tylko w szkole można spotkać się z terminem zastępstwa? Otóż nie i ja jestem tego przykładem. Pracuję w dość sporej firmie informatycznej. Moja praca jest dość ciekawa. Tworzenie aplikacji mobilnych jest moim głównym zajęciem. Ostatnio trafiła mi się dodatkowa fucha, to znaczy udało mi się załapać na jedną czwartą etatu w innej firmie informatycznej. To dzięki temu, że tam ich informatyk poszedł na dłuższe zwolnienie chorobowe i potrzebowali kogoś jedynie do skończenia jego zlecenia. Od razu mnie przyjęli. Tworzenie aplikacji internetowych od zawsze było moją pasją. Więc jeśli mogę sobie dorobić trochę pieniędzy poprzez zajęcie, które uwielbiam, to jestem jak najbardziej za. Z początku myślałam, że projektowanie aplikacji mobilnych niczym się nie różni od tego co robię na co dzień, a tu proszę udało im się mnie zaskoczyć. Wiecie, że chodziło tu o taką aplikację jak android. Tak więc czekało mnie tworzenie aplikacji na androida, ale się wkopałam. Jest to wiele gorsze od tworzenia innych aplikacji.

Tutaj nie dość, że trzeba stworzyć dany program, czy aplikację, to trzeba ją jeszcze odpowiednio dopasować do androida. Aplikacje mobilne dla firm są o wiele lepiej płatne, niż tworzenie ich dla rządu. W prywatnej firmie potrafią człowieka docenić, tak naprawdę.

Dobrym źródłem informacji na ten temat jest witryn:

http://www.yarmobile.com