Zawiesia pasowe i wodowanie łodzi

 Od zawsze lubiłam wpływać łódkami, jachtami, statkami. Woda była moim żywiołem. Dlatego też bardzo chciałam mieć własną małą łódkę. Zleciłam jej wybudowanie specjalistom. Nie było to co prawda tanie, ale czego się nie robi żeby spełnić swoje marzenia.

Zawiesia pasowe i transport łódki

pasy zawiesiaByłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jednak problem stanowił transport tej łodzi. Nie wiedziałem kompletnie jak to zrobić. Firma dostarczy mi co prawda łódkę pod mój adres, ale co dalej? Nie wiedziałam co robić. Zaczęłam wtedy czytać na ten temat. Widziałam że takie łódki są wodowane za pomocą specjalnych pasów transportowych, które są przymocowane do wielkiego pojazdu, który potrafi ją podnieść. Zaczęłam drążyć temat. Dowiedziałam się, że są to tak zwane zawiesia pasowe. Są to szerokie pasy, które potrafią dźwignąć nawet kilka ton. Idealnie sprawdzą się do mojej łodzi. W dodatku jeśli wezmę transport HDS to będę miała i transport samej łodzi i wysięgnik do jej wodowania. To było idealne rozwiązanie. Od razu zadzwoniłam do firm transportowych i dowiedziałam się jak to wygląda. Okazało się, że transport HDS jest łatwo dostępny. Firma do której zadzwoniłam powiedziała mi, że ich zawiesia pasowe są najlepsze i z pewnością udźwigną moją łódź. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu. Przyjechał do mnie samochód i załadował łódkę. Widziałam, że pasy zawiesia trzymają ją mocno, więc nie bałam się o jej transport. Potem jeszcze wodowanie, ale to chyba nie jest już wielki problem. Widziałam jak to się odbywa, więc byłam pewna, że pójdzie dobrze.

Teraz moja łódka zostanie spokojnie zwodowana, a ja będę mogła się nią wybrać w pierwszy rejs. Już nie mogą się doczekać, kiedy to się stanie. Wreszcie będę mogła spełnić swoje marzenie i wybrać się na morze.

Sprawdź http://alotex.pl ofertę