Zestaw na święta dla dziecka

 

Jestem dyrektorką jednego z niewielkich domów opieki dla samotnych matek. Moim życiowym powołaniem jest pomaganie osobom, które ze względu na pecha, złośliwość losu, miejsce urodzenia, bądź też błędne decyzje mają w życiu jakieś problemy. Z tego właśnie względu staram się dbać, aby podopiecznym mojego ośrodka niczego nie brakowało i aby czuły się tutaj, jak w domu.

Zestaw świąteczny dla każdego

zestawy świąteczneKażdego roku staram się, aby obchodzono w ośrodku święta, zgodnie z domowymi tradycjami. W zimie jest to strojenie choinki i spożywanie tradycyjnej świątecznej kolacji, wiosną zaś dekorujemy wszystko jajkami, a w ogrodzie pojawiają się tak zwane gniazda zajączka, gdzie dzieci mogą znaleźć prezenty. Niestety, kobiety z ośrodka są osobami ubogimi, więc nie zawsze są w stanie kupić swoim pociechom prezenty. Dlatego zawsze kupuję coś ja. Zakup prezentów dla tak dużej ilości dzieci mógłby być problematyczny, gdyby nie zestawy świąteczne, które każdego roku zamawiam. Zestawy są tworzone indywidualnie, zgodnie z potrzebami oraz preferencjami cenowymi klienta. Muszę przyznać, że nawet te najtańsze są wspaniałe. Zawsze znajdzie się tam przynajmniej kilka rzeczy, które powodują uśmiechy na twarzach dzieci. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, ponieważ pracownicy sklepu wykonującego upominki pracują z pełnym zaangażowaniem. Dodatkowo dzięki temu, że co roku kupuję tam przynajmniej kilkanaście zestawów, posiadam już zniżkę dla stałych klientów.

Decydując się na zakup prezentów dla dzieci z ośrodka w którym jestem dyrektorką, co roku wybieram zestawy prezentowe na święta. Dzięki temu nie tylko nie muszę spełniać zbyt długiego czasu w sklepie, ale również w pełni panuję nad kosztami a dzieci dostają prezenty o podobnej wartości, co jest bardzo ważne.