Zrobienie fototapety na wymiar

Od kilku lat zajmuję się robieniem fototapet. Ludzie coraz częściej do mnie przychodzą i proszą o jej zrobienie. Jak sama nazwa wskazuje tapeta powstaje w oparciu o zrobione zdjęcie. To właśnie zdjęcie jest podstawą tej tapety. Dlatego też mamy niezliczone wzory tapet. Skoro powstaje ze zdjęcia to przecież możemy zarobić dowolne zdjęcie.

Odpowiedni wymiar fototapety

tanie fototapety na wymiarLudzie przychodząc do mnie często mają swoje zdjęcia i proszą by one stanowiły tło dla tapety. Ale jeśli nie macie zdjęcia to nic nie szkodzi. Ja w swojej kolekcji mam ich mnóstwo. Na pewno zdołacie cos wybrać. Ludzie mają różne gusta i każdemu może podobać się coś innego. Na przykład miałam klientkę, która przypadała za kwiatami i koniecznie chciała fototapetę z motywem kwiatów. W końcu zdecydowała się na taką z czerwonymi różami. U mnie można dostać tanie fototapety na wymiar. Nie ma zbyt wysokich cen, ponieważ nie wkładam dużo wysiłku w stworzenie  tego typu tapety. Wystarczy mieć zdjęcie lub szablony zdjęć, które wybierze klient i dobrą drukarkę. Ale nie taką zwykłą, jaką używamy do drukowania dokumentów. Nie raczej tutaj chodzi o znacznie większą drukarkę. Nie dziwi mnie fakt, że ludzie coraz częściej wybierają tapety, a tym bardziej fototapety na swoje ściany. To doskonałe rozwiązanie by zmienić swoje ściany. Przez to wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Niekoniecznie trzeba taką fototapetę umieszczać na całej ścianie. Dlatego mogę przygotować je na wymiar podany przez klienta.

Zajmuję się przygotowaniem fototapety. Mam oczywiście kilka gotowych zdjęć, które mogą być podstawą do przygotowania fototapety. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by to klient przyniósł swoje zdjęcie, które zrobił. Przygotowanie fototapety może zająć chwilę lub znacznie więcej czasu. Zależy od wymiaru fototapety.